Ένα heavy metal ρεμιξ που έκανα στο γνωστό κομμάτι του Αλητιζ. Επειδή δεν είχα ξεχωριστά το ακαπελλα, έβαλα αυτά που έφτιαξα πάνω σε όλο το κομμάτι, οπότε δεν ήμουνα και ιδιαιτέρα σχολαστικός στο θέμα της μίξης.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε ότι θα σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ευχαριστημένοι με αυτόν.OKPrivacy policy / Πολιτική Απορρήτου